Інформаційний бюлетень штабу району територіальної оборони

Дата: 25.02.2022 15:48

Інформаційний бюлетень штабу району територіальної оборони

Відповідно до Закону України від 16 липня 2021 року  № 1702-ІХ  «Про основи національного спротиву» на території Звенигородського району діє штаб району територіальної оборони.

Організовано  розміщення особового складу батальйону територіальної оборони.  Облаштовано місце його перебування, забезпечено необхідним майном та обладнанням для виконання поставлених завдань.

Членами батальйону територіальної оборони :

• взято  під контроль об’єкти критичної інфраструктури;

• спільно із працівниками Національної поліції розпочато патрулювання адміністративного центру та населених пунктів району.

Станом на 25 лютого 2022 року на території району прийнято та розміщено 151 особу з числа евакуйованого населення.

Органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами-підприємцями району проводиться збір необхідних продуктів для харчування членів територіальної оборони та евакуйованого населення.

Представниками бізнесу району створено громадську організацію «Підприємці Звенигородщини»  та  ініційовано збір коштів на благодійний рахунок для інших потреб наших військових.

Для довідки:

ГО «Підприємці Звенигородщини»: