ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА РАЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Дата: 25.02.2022 11:54

ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА РАЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Шановні жителі Звенигородського району! Відучора в країні введено воєнний стан!

На території кількох областей запроваджено комендантську годину. Серед них – і Черкаська. Це необхідний крок, заради безпеки нашої держави та кожного громадянина. Звертаємося до жителів Звенигородщини та внутрішньо переміщених осіб на територію нашого району, зберігайте спокій! Чітко слідуйте інструкціям військових та місцевої влади і не піддавайтеся ворожій дезінформації. Ситуація, в якій знаходиться наша Батьківщина, вимагає від усіх нас єдності, спокою та рішучості. Всі органи державної влади, силовики разом зі Збройними силами України працюють на максимумі для найбільш ефективного захисту нашої країни та безпеки жителів регіону. Нині на території Звенигородського району діє батальйон територіальної оборони. Це надійний кістяк з військовослужбовців, які готові боронити наш регіон від ворога. Аби забезпечити спокій і правопорядок, наряди поліції несуть службу на вулицях Звенигородського району. Наше спільне завдання – організована відповідальна та ефективна взаємодія усіх служб задля життєдіяльності громад. З метою недопущення диверсій, терористичних актів та інших надзвичайних подій, просимо Вас бути пильними! Якщо у Ваше поле зору потрапили особи, які виявляють незрозумілий підвищений інтерес до стратегічних об`єктів інфраструктури, військових частин, а також залишені без нагляду підозрілі предмети, просимо терміново повідомляти за «гарячими лініями» телефонного зв`язку регіональних органів: Служби безпеки України – (0472) 37-92-44 або Національної поліції – 102. Не створюйте паніки та не скуповуйте зайвих речей, зберігайте спокій. Нині ситуація на Звенигородщині контрольована, але нашій українській армії зараз, як ніколи, треба ваша підтримка. Ваш спокій і впевненість у Збройних силах України – нині найкраща допомога! Водночас, ми закликаємо громадян користуватися лише перевіреною інформацією із офіційних джерел та не поширювати дані про пересування та місця дислокацій українських військових та техніки, місця розгортання блокпостів. Також звертаємося до небайдужих жителів, волонтерів та усіх тих, хто готовий сьогодні допомогти внутрішньо переміщеним особам, а також військовим, які захищають нас, тримають оборону та дають відсіч російським агресорам. Взаємодопомога сьогодні – надзвичайно важлива справа. Про конкретну потребу ми будемо інформувати жителів району щодня у вигляді інформаційного бюлетеня. Разом ми здатні робити неймовірні речі. Навіть у найважчі часи. Завдання агресора – посіяти паніку, наше – зберігати спокій та не піддаватися на будь-які провокації.

Керівник району територіальної оборони Юрій ПІКОВСЬКИЙ