НАГАДУЄМО ПРО НАЙПЕРШІ ДІЇ населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

Дата: 25.02.2022 07:16

Фото без опису?????

+При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери та негайно переміщуйтеся з родиною в підвальне приміщення свого домоволодіння, багатоповерхівки.

+Майте на поготові "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.

Необхідно:

• зберігати особистий спокій, не реагувати на провокації;

• завжди мати при собі документ (паспорт) що засвідчує особу, відомості про групу крові своєї та близьких родичів, можливі проблеми зі здоров’ям (алергію на медичні препарати тощо);

Виявивши вибухонебезпечні предмети або підозрілих людей, техніку - негайно повідомити про це територіальні органи ДСНС та МВС за телефоном "101" та "102"