З 24 лютого на території Черкащини діятиме комендантська година!

Дата: 24.02.2022 20:33

Фото без описуЗ 24 лютого на території Черкащини діятиме комендантська година!

Від сьогодні з 22.00 до 6.00 у Черкаській області буде заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

Їх матимуть винятково працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області.

Якщо людина в заборонений час – протягом комендантської години – перебуває на вулиці, то комендантський патруль має право її зупинити, перевірити наявність документів, які б давали право на перебування на вулиці, чи підтвердити обставину про відсутність таких документів у даної особи, а також встановити причину порушення комендантської години.

Комендантський патруль наділений правом проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла затриманих громадян.

Правоохоронці закликають поставитися з розумінням до цього рішення та поводитися спокійно. В нинішній ситуації ми повинні бути пильними та згуртованими. Дотримуйтесь законності та порядку.