До уваги жителів Селищенської громади!!

Дата: 24.02.2022 18:58

Фото без описуШановні жителі Селищенської громади!!

У зв’язку із загрозливою ситуацією, що склалася в Україні,просимо максимально зберігати спокій, не піддаватися паніці, вірити тільки офіційним джерелам інформації. А головне,не поширювати факти про переміщення української військової техніки, адже така інформація становить загрозу нацбезпеці держави.

У разі загрози та проведення бойових дій на території громади, просимо залишатися вдома та не піддаватися паніці. Тримати постійно включені радіоприймачі, телевізори, а також слухати розпорядження і вказівки органів влади.

У разі надзвичайної ситуації перемістіться у місце найближчого укриття, де можна сховатися (підвальне приміщення будинку, льох та ін. місця). Зберігайте спокій!

Повідомляємо, заклади освіти громади тимчасово не працюють, навчання учнів шкіл проводиться в дистанційному режимі.

Важливо!!!Якщо Ви бажаєте долучитися до охорони громадського порядку на території Селищенської громади,або ви готові надати іншу суспільно-корисну допомогу- Просимо телефонувати за такими номерами:

0968448027 Анатолій Сергійович,0975560337 Володимир Анатолійович,0961355446 Олена Леонідівна.

За інформацією Селищенської ТГ