АЛЬЯНС ДЮСШ ПЕРЕМОЖЕЦЬ "КВІТЧАНСЬКОЇ ОБОРОНИ 2022"

Дата: 21.02.2022 20:25

19 лютого в с. Квітки відбувся традиційний турнір "На призи Квітчанської оборони", присвячений 78-річниці визволення с. Квіток від німецько-фашистських загарбників.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання усіх полеглих квітчан під час бойових дій ,а також Героїв Небесної Сотні.

Цьогоріч до Квіток завітали всього-навсього 7 команд з колишнього Корсунь-Шевченківського району. Це й не дивно що з кожним роком кількість учасників зменшується, футбол в нашому регіоні з 2017 року потихеньку вмирає, мабуть не такий важливий вид спорту, чи можливо дуже затратний, а можливо просто не вигідний.... Дякуємо що Квітки не зраджують своїм традиціям і щороку проводять цей турнір.

Тепер щодо самого турніру, жеребкування розподілило команди на дві групи:

до Група А потрапили команди Сахнівки, Вокзалу, Квіткок2 та Альянс ДЮСШ. В Групі В за вихід до півфіналу змагалися Квітки1, Нетеребка та Стеблів. За результатами групового турніру до півфіналу вибороли путівки команди зі Стеблева, Нетеребки, Сахнівки та Альянс ДЮСШ.

Результати матчів півфінальних пар:

Сахнівка - Стеблів 10:3

Нетеребка - Альянс ДЮСШ 3:6

Матч за 3-тє місце

Стеблів - Нетеребка 3:3 (по пен.3:2)

Стеблівці перемагають в драматичному матчі в серії 6-метрових ударів та посідають призове 3-тє місце.

В фіналі грали команди які вже зустрічалися між собою на груповому етапі, в тому матчі перемогу з рахунком 5:4 святкували гравці Сахнівки, а отже фінал обіцяв бути цікавим, і Альянс ДЮСШ прагнув взяти реванш за ту єдину поразку на турнірі. В підсумку так воно і сталося, впевнена перемога у фіналі принесла перемогу на турніріі , а гравцям Сахнівки першу поразку та підсумкове почесне друге місце.

ФІНАЛ

Сахнівка - Альянс ДЮСШ 5:9

Кращим воротарем турніру став Козак Руслан з команди Сахнівка.

Кращим захисником визнано Мельниченко Максима з тієї ж Сахнівки.

Кращим нападником турніру став Гончар Антон з команди-переможниці Альянс ДЮСШ

Велика подяка усім причетним до організації турніру та командам, що завдяки Вам цей вид спорту ще не згас на теренах нашого колишнього Корсунь-Шевченківського району!!! ДЯКУЄМО ВАМ!!!