Проведено турнір з міні-футболу «На призи Квітчанської оборони»

Дата: 19.02.2022 20:06

Фото без опису19 лютого 2022 року в с. Квітки Селищенської сільської громади проведено турнір з міні-футболу «На призи Квітчанської оборони».

Лютий є пам’ятним та особливим для жителів села Квітки. 78 років тому відбулася Квітчанська оборона, яка навічно увійшла в історію села в роки Другої світової війни. Тоді практично все населення звичайного українського села Квітки стало в один стрій із військовослужбовцями на захист рідної землі від гітлерівців. На жаль, 54 жителі села знайшли після тих боїв вічний спочинок поблизу батьківських рідних осель…

На спортивний захід було запрошено футбольні команди сусідніх громад.

До участі у змаганнях прибули 7 команд. Учасників та гостей турніру привітав голова Селищенської сільської ради Анатолій Пархоменко.

Після жеребкування, розпочалися активні футбольні баталії. Зазвичай, у будь-яких змаганнях є переможці й переможені.

За підсумками турніру визначено:

1місце- команда''Альянс'' м.Корсунь- Шевченківський;

2 місце - команда ''Металіст''с. Сахнівка;

3 місце- фк ''Стеблів''.

Крім команд-переможців турніру, були відзначені й кращі спортсмени у своїх амплуа. Так, кращим захисником турніру визнано Мельниченка Максима з с.Сахнівки, кращим воротарем став Козак Руслан с.Сахнівка, а кращим нападником визнано Гончара Антона з ''Альянсу''.

Всі вони отримали іменні кубки.

Організатори вдячні представникам команд, гравцям, вболівальникам та всім небайдужим, хто прийшов на турнір.

За інформацією Сектору освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради