Корсунь-Шевченківський РС УДМС України в Черкаські УДМС України в Черкаській області ІНФОРМУЄ

Дата: 15.02.2022 16:37

ВАЖЛИВО: з 1 січня 2022 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків окремих біометричних документів. Зміна вартості пов`язана із підвищенням цін на сировину та матеріали, а також через зростання вартості доставки виготовлених документів Державним підприємством спеціального зв’язку.

У зв’язку з цим несуттєво зросте загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Громадяни України, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31.12.2021, отримають документи за старою ціною.

Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 31.12.2021, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за оформлення документів за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

? Детальніше  у новині на офіційному веб-сайті ДМС України: https://dmsu.gov.ua/news/dms/12114.html