Новорічний ранок для дітлахів у Вільхівчицькому клубі "Новий рік ходи до Нас!!!"

Дата: 30.12.2021 17:47

Сьогодні відбувся новорічний ранок для дітей у Вільхівчицькому клубі. Всі присутні отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій. Діти приймали активну участь у конкурсах, загадках та показали свої таланти під час виступів. За що отримали подарунки, цукерки, фрукти та призи.

Хочу подякувати спонсорам у проведенні свята : депутату Захарченку Юрію Пантелеймоновичу, директору СТОВ "Аграрник" Галушко Валентину Миколайовичу, голові Селищенської ТГ Пархоменку Анатолію Сергійовичу, завідувачу сектору освіти культури молоді та спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради Ляшенко Антоніні Василівні.

Дуже приємно, що в наш не легкий час існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу та роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

На нашому святі була присутня староста Кузка Наталія Петрівна, яка привітала жителів села Вільхівчик з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Сподіваємося, що цей новорічний святковий настрій залишиться у нас на довго.

За інформацією завідувача Вільхівчицьким клубом Наталії Ципко