Новорічне свято для дітей у с.Карашина

Дата: 30.12.2021 17:40

Сьогодні у клубі села Карашина відбулося новорічне свято для дітей, організоване та проведене працівниками закладу  Нікітенко Іриною та Мальченко Іриною, за участі Лисенко Анастасії та Кришун Наталії.

На святі були веселі хороводи, цікаві конкурси, новорічні танці, безпрограшна лотерея, солодкі подарунки.

В продовження святкового дня Наталія Кузка з Дідом Морозом і Снігурочкою відвідали діток села Карашина по домівках і порадували солодкими дарунками.

Щиро дякуємо сільському голові Селищенської ТГ Пархоменку Анатолію Сергійовичу, старості Кузці Наталії Петрівні, завідувачу сектору освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради Ляшенко Антоніні Василівні, підприємцям Гарматюкам та Лисенкам за допомогу і підтримку, за призи, мандарини, солодощі подаровані дітям!

За інформацією завідувача Карашинської бібліотеки Ірини Мальченко