ВІТАЄМО колективи закладів культури Селищенської територіальної громади з підтвердженням та отриманням почесного звання «НАРОДНИЙ»!!!

Дата: 29.12.2021 20:21

Дякуємо учасникам за високий професіоналізм, а керівникам за належну підготовку колективів. Бажаємо «народним» колективам успіхів та нових творчих звершень!

ПОСТАНОВА №1 колегії Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації від 22 грудня 2021 року:

1. Підтвердити звання „народний“ та „зразковий“ аматорським колективам (студіям):

ВОКАЛЬНО-ХОРОВИЙ ЖАНР

1. Народному аматорському хоровому колективу Квітчанського сільського Будинку культури Селищенської сільської ради. Художній керівник Косенко Володимир Вікторович.

ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР

1. Народному аматорському театральному колективу Квітчанського сільського Будинку культури Селищенської сільської ради. Художній керівник Шпунтенко Станіслав Вікторович.

2. Народному аматорському театру малих форм «КАСКАД» Селищенського сільського Будинку культур Селищенської сільської ради. Художній керівник Радчук Микола Іванович.

ФОЛЬКЛОРНИЙ ЖАНР

1. Народному аматорському фольклорному колективу «ДЖЕРЕЛО» Селищенського сільського Будинку культури Селищенської сільської ради. Художній керівник Супрун Олександр Анатолійович.

2. Народному аматорському фольклорному колективу «ЗЕЛЕНА ДОЛИНА» Квітчанського сільського Будинку культури Селищенської сільської ради. Художній керівник Шпунтенко Станіслав Вікторович.

ПОСТАНОВА № 2

1. Присвоїти звання «народний аматорський колектив»:

- Аматорському жіночому вокальному ансамблю «ЛЮБАВА» Селищенського сільського будинку культури Селищенської сільської ради (вокально-хоровий жанр). Керівник Радчук М. І.;

- Аматорському хору «ЗЛАГОДА» Сухинівського сільського будинку культури Селищенської сільської ради (вокально-хоровий жанр). Керівник Недоступ О. В.

За інформацією Сектору освіти, культури, молоді, спорту                                                                           та інформаційної політики Селищенської сільської ради