Прийміть найщиріші вітання з нагоди 75-ти річного ювілею!

Дата: 13.12.2021 11:24

Шановні учасники вокального дуету «А ми удвох»,

Заслужені артисти України,народні улюбленці,талановиті співаки,щирі друзі-

Андрій і Василь Томіленки!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 75-ти річного ювілею!

Ваш дует наповнений надзвичайним народним колоритом, любов’ю до рідного краю та своєрідною автентичністю. Репертуар налічує безліч чудових пісень, яких майже півтисячі!

Українська пісня для учасників вокального дуету «А ми удвох»– як святкове намисто, як диво веселкове. Талант удостоєно високим званням – народний. Та найдорожче визнання – любов глядачів, які з величним задоволенням відвідують концерти.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та божа любов не залишала Вас у наш бурхливий час, щоб доброта та злагода зігрівали Ваші серця. Нехай у Вас вистачить сил для продовження Вашої справи і разом завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі, а Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди.

З повагою сільський голова Анатолій ПАРХОМЕНКО,виконавчий комітетдепутатський корпус та працівники Селищенської сільської ради