Проєкт від Британської Ради "Є ідея?Втілюй!"

Дата: 10.12.2021 20:58

Проєкт від Британської Ради "Є ідея? Втілюй! Проєктний дизайн для соціальних ініціатив." Співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом.Проєкт спрямований на зміцнення соціальної згуртованості та створення зв’язків між волонтерами, владою громади,бізнесом та фокусуються на покращенні життя громадян, насамперед молоді, розвитку співпраці з органами влади для вирішення проблемних питань та досягнення спільної мети.Успішно пройшли пітчинг та наблизились до перемоги і представники ініціативних груп сіл Селищенської громади,які увійшли до першості та презентували свої проєкти :

с.Черепин "Молодь за здоровий спосіб життя" - встановлення спортивних тренажерів в Черепинській гімназії.

с.Карашина "Облаштування комунікаційно-дискусійної локації у відкритому просторі(на базі новоствореного "Скверу Пам'яті і Пошани"

с.Селище «Movement is Life»(Рух це життя)- встановлення спортивного майданчика для воркауту на території Селищенського ліцею.

с.Тараща «Спортивний комплекс «Качалка»- встановлення спортивного майданчика на території села.

Щиро Бажаємо учасникам переможного духу боротьби, успіхів та перемоги!!!