![Христина Ожибко. Як захистиТИсь від домашнього насильства](https://secureurl.fwdcdn.com/url/CRlUYEeE29XP6zc6-XekeQ/aHR0cHM6Ly9kaW0ubWN1c2VyY29udGVudC5jb20vY3MvYjE3YTM1ZmVlMGQzYmYwNTJmNjBjMzBiOC92aWRlb190aHVtYm5haWxzX25ldy84NzgzZjYxYTA3YTQ4N2EyY2NlMDYyMjMwOGI3M2M2OC5wbmc_dz01NjQmZHByPTI?orig_uri=https://dim.mcusercontent.com/cs/b17a35fee0d3bf052f60c30b8/video_thumbnails_new/8783f61a07a487a2cce0622308b73c68.png?w=564&dpr=2) |
???? Христина Ожибко, прокурорка Золочівської окружної прокуратури Львівської області, членкиня ЮрФем розповідає про підвищення довіри постраждалих до органів гендерну чутливість у суді та як стала першою, хто скерувала справу про домашнє насильство в суд.
У серії відео під назвою "Як захистиТИсь від домашнього насильства" будемо говорити про те, що вдається і про тих постраждалих, які вже можуть почуватись у безпеці. Запрошуємо поширити відео на Ваших сторінках у соціальних мережах, щоб люди, які потребують захисту, знали, як вони можуть себе захистити.
??Ця серія відео виходить за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
|
Христина Ожибко, прокурорка Золочівської окружної прокуратури Львівської області, членкиня ЮрФем розповідає про підвищення довіри постраждалих до органів гендерну чутливість у суді та як стала першою, хто скерувала справу про домашнє насильство в суд.
У серії відео під назвою "Як захистиТИсь від домашнього насильства" будемо говорити про те, що вдається і про тих постраждалих, які вже можуть почуватись у безпеці. Запрошуємо поширити відео на Ваших сторінках у соціальних мережах, щоб люди, які потребують захисту, знали, як вони можуть себе захистити.
??Ця серія відео виходить за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
|