Прокурорка про захист від домашнього насильства

Дата: 10.12.2021 12:10

Запрошуємо до поширення відео про захист від домашнього насильства.

Христина Ожибко. Як захистиТИсь від домашнього насильства

???? Христина Ожибко, прокурорка Золочівської окружної прокуратури Львівської області, членкиня ЮрФем розповідає про підвищення довіри постраждалих до органів гендерну чутливість у суді та як стала першою, хто скерувала справу про домашнє насильство в суд.

У серії відео під назвою "Як захистиТИсь від домашнього насильства" будемо говорити про те, що вдається і про тих постраждалих, які вже можуть почуватись у безпеці. Запрошуємо поширити відео на Ваших сторінках у соціальних мережах, щоб люди, які потребують захисту, знали, як вони можуть себе захистити.

??Ця серія відео виходить за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Посилання на відео у YouTube
Посилання на відео у Facebook