ТРИАТЛОН: ДОРОСЛІ ДОСЯГНЕННЯ І ЮНІ НАДІЇ

Дата: 18.11.2021 09:40

Спортивні досягнення – це перш за все тяжка праця над собою: говорить Євгеній Чередніченко - юний триатліоніст Селищенського краю, що проживає у с.Карашина. Ще з самого дитинства його батьки виявили неабиякий хист до спорту та здорового способу життя і підтримують його у всіх починаннях. Два роки тому Євгеній почав займатися триатлоном професійно. Цей вид спорту,то суцільна безперервна гонка, яка починається з плавання у відкритій воді, за яким слідує їзда на велосипеді, а потім біг. За цей період має значні здобутки, серед яких: ЛІДЕР АБСОЛЮТНОГО РЕЙТИНГУ ДТЛ по Україні. Упродовж цього року відбулося 7 етапів змагань Дитячої триатлонної ліги. Змагання проходили в Мелітополі, Бердянську, Хмельницькому, Черкасах та Запоріжжі. Визначали кращих із плавання, бігу та серед дітей старшого віку – й велогонки. Під час етапів Євген виборов не тільки медалі першості, але й високі бали в рейтингу та кубок чемпіона України. Карашинці пишаються своїм юним спортсменом-земляком, який за такий короткий проміжок часу зміг досягти найвищих висот!Тож, бажаємо і на далі, не втрачати лідерства і завжди стояти на вершині п’єдесталу в ім’я рідного Селищенського краю!

За інформацією сектору ОКМСІП Селищенської сільської ради