Привітання з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 08.11.2021 14:12

Дорогі працівники закладів культури та майстри народного мистецтва Селищенської територіальної громади!

Сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва всіх, хто присвятив себе благородній справізберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого українського народу!

Ваша професія особлива. Ви –– даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець свого народу.

Без вашої підтримки і розуміння, ініціативності й творчої думки неможливі зміни на краще. Своєю наполегливою  творчою працею, високим професіоналізмом ви звеличуєте рідний Селищенський край, примножуєте його успіхи і досягнення. Нехай культура зміцнює і гуртує українське суспільство в сім’ї вольній, новій.

Щедрих творчих ужинків вам, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю. Хай щастить вам у творчості й особистому житті. Нехай здійсняться всі ваші плани, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним!

З повагою,завідувач сектору освіти,культури,молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради Антоніна ЛЯШЕНКО