7 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 05.11.2021 19:29

В першу неділю листопада своє професійне свято відзначають соціальні працівники.

За своїм гуманістичним наповненням і високою місією робота соціального працівника одна із надважливих та найскладніших у сучасному суспільстві. Люди, для яких допомога іншим стала пріоритетом у щоденній діяльності, забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту українців.

У цей святковий осінній день вітаємо та висловлюємо слова подяки за чуйність, уважність та повагу до кожного громадянина, що звертається по допомогу.

Щиро бажаємо соціальним працівникам міцного здоров’я, професійних успіхів та родинного затишку, віри в людей та підтримки з боку держави. Не розгубіть душевної доброти, милосердя та щирості співчуття до людей. Терпіння вам і сил у нелегкій праці. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.

З повагою  сільський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Селищенської сільської ради!