Дата: 05.11.2021 08:54

УВАГА !

Із 05 листопада 2021 року Корсунь-Шевченківським відділом УДМС у Черкаській області буде тимчасово призупинений особистий прийом суб’єктів звернення для надання адміністративних послуг та роботу електронного сервісу «Електронна черга» у зв’язку з підтвердженням випадків захворювання на COVID-19 співробітників підрозділу.

Однак виготовлені та доставлені документи до відділу можна отримати.

У разі нагальної потреби отримання адміністративних послуг просимо звертатись до ближчих підрозділів УДМС у Черкаській області: Смілянський відділ, Канівський сектор, Городищенський сектор.

Про відновлення прийому громадян у Корсунь-Шевченківському відділі УДМС у Черкаській області поінформуємо додатково.

Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння.