30 вересня - День усиновлення. Привітання виконавчого комітету Селищенської сільської ради.

Дата: 30.09.2021 10:48

Шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня усиновлення!

Щороку, 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення.

Усиновлення  дитини – благородна, свята справа. Символічно, щоцей день припадає на великеправославне свято Віри, Надії, Любові та їхньоїматеріСофії.

Сьогодні захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетів державної політики України. Але турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських слів, надійного батьківського плеча, бо саме в сім’ї закладаються основи фізичного і духовного здоров’я дитини, формуються її життєві цінності.

Висловлюємо велику вдячність всім, хто небайдужий до дитячої долі, усім, хто щодня допомагає дітям знайти свою сім’ю, дарує віру та надію на краще майбутнє.

Хай у Ваших домівкахзавждипануютьспокій і затишок, а життя буде безхмарним та заможним. Нехай прийняте вами рішення про усиновленнядитини стане одним ізнайкращихрішень у вашомужитті! Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертістьдопоможуть вам у будівництвіміцногодовголіттявласноїродини!

З повагою, виконавчий комітет Селищенської сільської ради.