19 вересня - День села Тараща !

Дата: 20.09.2021 09:34

Невеличке,мальовниче та красиве село Тараща,що входить до Селищенської територіальної громади, гостинно зібрало жителів села та гостей біля сільського клубу на концерт "Родинне коло".Всіх присутніх зі святом привітав голова громади Анатолій Пархоменко,який побажав усім міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості й миру. «Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині».В концертній програмі брали участь: зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль "Джерело",чоловічі ансамблі "Краяни","Струни серця"Селищенського СБК.Ізюменкою свята стали виступи гостей, вокалістів Кошмаківського сільського клубу-Миколи Печененка та Олександра Давиденка.Украінські пісні на будь-який смак і гуморески звучали для всіх присутніх! Завдяки фінансовій підтримці СТОВ "Злагода" та місцевого депутата Анатолія Патлая, таращани залюбки смакувати козацьку кашу,шашлик,солодку вату охоче спілкувалися та дякували всім, хто доклав зусиль в організації проведення свята, яке вдалося на всі сто відсотків та подарувало всім присутнім позитивні емоції та чудові миті проведення спільного дозвілля разом.

За інформацією Сектору освіти культури молоді спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради