Aмбітні плани та реальні дії.

Дата: 19.09.2021 15:25

Одним з найголовніших результатів активного і уважного відношення керівництва громади та депутатів Селищенської сільської ради у питаннях охорони здоров'я населення, і в тому числі медицини є суттєве оновлення стоматологічного кабінету амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с.Селище. Дякуючи налагодженій співпраці голови громади Анатолія Пархоменка та депутатів сільської ради, рішення про придбання сучасної стоматологічної установки було прийнято одноголосно!!!Для покращення надання послуг пацієнтам,за кошти громади, обладнання 30- ти річної давнини, замінено на сучасне та придбано високотехнологічну стоматологічну установку "FENG DON" з повним комплектом необхідного устаткування,яка на сьогодні вже встановлена та введена в дію.За словами стоматолога Селищенської амбулаторії Олени Валькової: "Надання стоматологічної допомоги завдяки сучасному обладнанню дозволить за передовими технологіями з використанням новітніх методик покращити роботу стоматологічного кабінету,а для пацієнтів візит стане комфортнішим!!!"Це, дійсно, показник того, що послуги в громаді покращуються!

Доречі,це тільки одні з перших кроків новоутвореної Селищенської територіальної громади, далі – амбітні плани та реальні дії в покращенні медичного обслуговування жителів громади!!

Антоніна Ляшенко