Олександр Скічко відкрив нову спортивну локацію в Золотоноші

Дата: 10.09.2021 10:25

Олександр Скічко відкрив нову спортивну локацію в Золотоноші

Пресслужба ОДА

У Золотоніській спеціалізованій школі №2 збудували футбольне поле з легкоатлетичними доріжками. Тут займатимуться спортом пів тисячі  учнів.

Цей проєкт реалізували в межах Програми Президента «Велике Будівництво».

«Підтримуємо добру традицію – щомісяця відкриваємо оновлений спортивний об’єкт на Черкащині. Завдяки Програмі Президента #ВеликеБудівництво відтепер нове поле з легкоатлетичними доріжками є в Золотоніській школі №2. Впевнений, що цей стадіон стане гарним майданчиком для фізичного розвантаження учнів і продуктивних тренувань. І скоро до їхніх досягнень в ІТ-сфері додадуться спортивні дипломи та медалі», – сказав очільник області Олександр Скічко.

Довідково:

На капітальний ремонту цього об’єкта спрямовано 3 млн грн державних коштів і 1,5 млн грн – із місцевого бюджету.