З Денм фізичної культури і спорту України!

Дата: 10.09.2021 09:11

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури , ветерани та шанувальники спорту!

Вітаю з Днем фізичної культури та спорту України! Бажаю сили і розуму, здоров'я і впевненості, оптимізму та бадьорості, свободи вибору й твердості характеру. Бажаю активних рухів по життю: і в роботі, і на відпочинку, і навіть у танцях в капцях вдома.

З повагою                         завідуюча сектором освіти, культури, спорту та інформаційної політики Селищенської                                                                                                територіальної громади Антоніни ЛЯШЕНКО