З Днем знань! Привітання голови Cелищенської територіальної громади Анатолія Пархоменка

Дата: 31.08.2021 20:47

Дорогі школярі! Шановні батьки та вчителі!

Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року. 1 вересня - це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає.

Для педагогів - це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми вихованцями. Для дітей - це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів.

Але впевнений, що з особливим нетерпінням на 1-е вересня чекають першокласники.

У цей перший день осені, який починає новий навчальний рік, хочеться побажати педагогам професійних успіхів, мудрості і терпіння. Нехай знання та навички, отримані в новому навчальному році вашими вихованцями, стануть стартовою основою для нового інтелектуального покоління нашого краю!

А всім школярам бажаю наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році!

Упевнений, що вам під силу подолати всі труднощі, стати на крок попереду і внести свій вклад у розвиток нашої громади.

Від щирого серця висловлюю вдячність педагогам за їх нелегку працю, яка вимагає чималих душевних сил та енергії. Нехай цей навчальний рік буде корисним і вдалим у всіх починаннях!

У цей день бажаю усім наснаги, здоров’я, мирного неба і добробуту!

З повагою, сільський   голова      Анатолій ПАРХОМЕНКО