Прийміть мої найщиріші вітання з Днем Незалежності України! Привітання народного депутата України Андрія СТРІХАРСЬКОГО

Дата: 21.08.2021 09:58

Дорогі українці! Шановні виборці!

Прийміть мої найщиріші вітання з Днем Незалежності України!

За 30 років ми, як молода держава, пройшли непростий шлях становлення і дорослішання - були успіхи і невдачі, злети і падіння.  Сьогодні ми знаходимося на складному і відповідальному етапі розвитку своєї державності, коли проводимо кардинальні політичні та економічні реформи. Ми визначаємо своє місце в загальній сім'ї європейських народів, щоб намітити вектори подальшого розвитку країни.

«Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»- знамениті слова Василя Симоненка в наші дні знаходять нового змісту.

Зараз українці повинні бути єдині, як ніколи. Успіхи нашої держави складаються з досягнень кожного небайдужого українця, як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Це успіх наших спільних дій, які об'єднують нас, зміцнюють нашу державу.

Зі святом вас! Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Щиро бажаю вам, дорогі друзі, щастя, радості і добра. Слава Україні!