З Днем Державного прапора України Привітання голови Селищенської територіальної громади Анатолія Пархоменка

Дата: 19.08.2021 14:30

Шановні жителі та гості Селищенської територіальної громади!     Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора  України!

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви – блакить неба і зерновий лан, він нагадує наше літо. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

З нагоди свята щиро бажаю вам стабільності, миру та успіхів. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави.

З повагою        Анатолій Пархоменко