Конкурс для територіальних громад України «Кращі адміністративні підходи для сталого розвитку агробізнесу в громадах»

Дата: 19.08.2021 14:22

Шановні територіальні громади України,

проєкт «Німецько-український агрополітичний діалог» оголошує конкурс «Кращі адміністративні підходи для сталого розвитку агробізнесу в громадах».

Метою конкурсу є поширення та популяризація кращих адміністративних підходів органів місцевого самоврядування по створенню сприятливого середовища для розвитку місцевого аграрного бізнесу в територіальних громадах України.

Терміни проведення конкурсу: серпень – грудень 2021 року.

Головною нагородою конкурсу буде фахово-інформаційна поїздка до Німеччини уповноваженого представника територіальної громади для ознайомлення з досвідом місцевих адміністративних установ.

Учасниками конкурсу можуть бути органи місцевого самоврядування (територіальні громади України) за умови наявності на території ТГ не менше одного малого чи середнього аграрного бізнесу.

Подача заявок здійснюється до кінця вересня 2021 року.

Для участі в конкурсі ТГ достатньо заповнити Google-форму за посиланням https://forms.gle/FHmZGWQVbL4GC8rx5 .

Запитання щодо участі у конкурсі просимо надсилати електронною поштою на адресу: innovation.info@ukr.net або за телефоном +380987123918.

З повагою,

cid:image001.jpg@01D62D3E.C2E44390

Любов Рева

проєкт Німецько-український агрополітичний діалог (АПД)