На Дніпропетровщині до Дня Незалежності проведуть авіашоу «Вільне небо»

Дата: 19.08.2021 14:15

Фото без описуУ селі Майському Синельниківського району Дніпропетровської області в суботу, 21 серпня, проведуть авіашоу «Вільне небо».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної держадміністрації.

«Готуємо «Вільне небо-2021» з особливими відчуттями. Бо ж і дата визначна – нашій країні виповниться 30. Шоу буде ще потужнішим. Розширили й концертну програму. Музикою авіафест наповнять популярні співаки», – розповіла заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб.

Як поінформували в ОДА, офіційне відкриття заходу відбудеться о 10:00. Авіашоу розпочнеться опівдні й триватиме три години. У повітрі розгорнуть величезний прапор України. Літаки кружлятимуть між хмар у видовищних кульбітах.

Відкриє концертну програму о 15:00 переможниця «Євробачення-2004», народна артистка України Руслана, а о 16:00 її змінить Ivan NAVI.

Упродовж дня на аеродромі працюватимуть дитячі майданчики, фудкорти та ярмарок. Вхід для усіх охочих вільний.