Дата: 25.06.2021 13:51

Фото без описуПривітання з Днем Конституції України голови Селищенської громади Анатолія Пархоменка

28 червня 2020

Шановні жителі Селищенської громади!

Щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

Прийняття Основного Закону України стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави, сприяло створенню могутньої основи для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови суспільства.

Конституція України наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Нехай ці демократичні засади стануть реаліями сьогодення для кожного українця.

Від щирого серця бажаю успіхів та плідної праці на благо нашої громади і всього українського народу. Нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави!

Сільський голова                                              Анатолій Пархоменко