Проєкт рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік"

Дата: 17.05.2021 11:37

СЕЛИЩЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від

с. Селище

Про встановлення місцевих

податків і зборів на 2022 рік

Відповідно до статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись положеннями статей 4,10,12 Податкового кодексу України, пунктом  24 статті  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою наповнення сільського бюджету, Селищенська сільська радаВИРІШИЛА :

1. Встановити з 1 січня 2022 року на території Селищенської сільської ради такі місцеві податки і збори:

- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- єдиний   податок;

- збір за паркування транспортних засобів;

- земельний податок;

- транспортний податок;

- акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів;

- туристичний збір;

1. Затвердити:

2.1.Положення про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Додаток 1).

2.2.Положення про оподаткування єдиним податком (Додаток 2).

2.3.Положення про оподаткування збором за місця для паркування транспортних засобів (Додаток 3).

2.4.Положення про оподаткування платою за землю (Додаток 4).

2.5.Положення про оподаткування транспортним податком (Додаток 5).

2.6.Положення про акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів (Додаток 6);

2.7. Положення про оподаткування туристичним збором (Додаток 7).

1. Контроль за правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю сплати до сільського бюджету місцевих  податків здійснюється Смілянською ОДПІ (Корсунь-Шевченківське відділення) у Черкаській області.

4.Оприлюднити  дане  рішення  згідно чинного  законодавства.

5.Дане  рішення  набирає чинності з 01.01.2022 року.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                                        Анатолій ПАРХОМЕНКО