ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів» на 2022 рік

Дата: 17.05.2021 16:47

про оприлюднення проекту регуляторного акту

«Про встановлення місцевих податків і зборів» на 2022 рік

Дата оприлюднення 17.05.2021

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Селищенська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів» на 2022 рік з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних  осіб, їх об’єднань.

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акту за адресою: 19443, вул. Центральна, 17, с. Селище, тел./факс 5-54-45,   e-mail:  silradaseleche@ukr.net

Проект спрямований на  забезпечення доходів до бюджету  Cелищенської сільської ради.

Проект розроблено виконавчим комітетом Селищенської сільської ради Черкаської області.

З даним проектом регуляторного акту можна ознайомитися в приміщені Селищенської сільської ради та на офіційному веб-сайті територіальної громади.

Виконавчий комітет Селищенської сільської ради