Привітання сільського голови Анатолія Пархоменка з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2021 10:08

Шановні жителі Селищенської громади!

Щиро вітаю вас з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

День Перемоги - одне з найважливіших свят для України та для кожного з нас. Цей день єднає людей проти агресії та війни, символізує прагнення до миру, перемогу добра над злом, майбутнього над минулим, життя над смертю.

У цей славний день ми згадуємо і вшановуємо пам’ять всіх чиї життя забрала війна, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Сьогодні ми відзначаємо 76-ту річницю великої Перемоги.

І не зважаючи на те, що зараз  ми не маємо змоги відзначити День Перемоги, як у минулі роки, ми усі разом: працівники виконкому сільської ради, старости сіл, працівники освітянської ниви і культури підготувались до свята. Усі ми разом привели до ладу пам’ятники, обеліски та могили загиблим воїнам. Воїнам нашого краю, які віддали своє життя за наш мир.

Ми повинні пам’ятати про безцінний подвиг усіх та завжди вшановувати їх, 9 травня, молитвою та честю.

Добра вам, міцного здоров’я, бадьорості і довгих-довгих років життя, уваги та любові близьких та рідних людей, мирного неба над головою!

З повагою та шаною

сільський голова