Селищенська громада
Черкаська область, Звенигородський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України

Дата: 09.03.2021 11:27
Кількість переглядів: 1165

                                                                         Оголошення

 

XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»,

з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

та 30-річниці Незалежності України

 

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації  підтримки творчої молоді та за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XV (ювілейному) Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України.

Номінації:

  • Молодша група. Індивідуальна робота (малюнки);
  • Молодша група. Колективна робота (малюнки);
  • Середня група. Індивідуальна робота (малюнки);
  • Середня група. Колективна робота (малюнки);
  • Старша група. Індивідуальна робота (малюнки);
  • Старша група. Колективна робота (малюнки);
  • Старша група. Індивідуальна робота (міні-комікси).
  • Старша група. Індивідуальна робота («меми» - гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 11 до 14 років; до старшої групи - від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2021 року).

Для участі у Конкурсі необхідно до 1 травня 2021 року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом з заявкою:

- в електронному варіанті (у  відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»);

- в оригінальному варіанті, за адресою: 02147, м. Київ, а/с  34, отримувач: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення або УКЦППОН (тел. 0955031091).

До конкурсною роботи обов’язково подається  заявка у довільній формі  (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи). Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчальному закладі) не вимагається.

У разі подання конкурсної роботи в електронному варіанті, заява повинна бути відправлена в форматі WORD.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки, а окремі конкурсні роботи будуть розміщені на конвертах АТ «Укрпошта» (буде здійснений окремий випуск художнього немаркованого конверту) та в Київському метрополітені.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету – uccplec@gmail.com, https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter.

Довідка: Протягом 14 років у Конкурсі взяло участь майже 90 тисяч конкурсантів (динаміка подання конкурсних робіт збільшилась у 250 разів).

У 2017 році Конкурс визнаний однією з Кращих 100  практик молодіжної роботи в Україні.

У 2020 році Конкурс, як проєкт визнаний кращою практикою реалізації громадських ініціатив «ТОП-100» (м. Київ) та переможцем Конкурсу «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

#МоїПрава2021

 

                                                          

Інформація про історію

Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права»

 

Вперше конкурс шкільних малюнків «Мої права» був проведений у 2006 році для вихованців Мар’їнської загальноосвітньої школи-інтернату для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування ім. Макаренка та Донецької школи-інтернату №1 для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (за ініціативи Студентської ради економіко-правового факультету Донецького національного університету).

З 2009 року Конкурс став проводиться на загальнонаціональному рівні. З 2009 по 2019 роки співорганізатором  Конкурсу виступила Координаційної рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Міністерство юстиції України.

З 2013 по 2020 роки партнером Конкурсу став Координатор проєктів ОБСЄ (в частині надання тематичних подарунків).

З 2017 року за ініціативи Міністерства юстиції України конкурс перейменовано на Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право».

З 2020 року Конкурсу повернено первинну назву – Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права» (взяло участь 9185 конкурсантів).

 

Результати:

У 2017 році Конкурс визнаний одним з Кращих 100  практик молодіжної роботи в Україні.

У 2020 році Конкурс, як проєкт визнаний кращою практикою реалізації громадських ініціатив «ТОП-100» (м. Київ) та переможцем Конкурс «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

Протягом 14 років у Конкурсі взяло участь майже 90 тисяч конкурсантів (динаміка подання конкурсних робіт збільшилась у 250 разів).

Затверджено

рішенням Правління Українського координаційного центру

з підвищення правової освіти населення

№2 від 04.01.2021 р.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про XV (ювілейний)

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

та 30-річниці Незалежності України

 

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України  (далі – Конкурс), проводиться Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю,  Українською асоціацією підтримки творчої молоді та Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» (далі – Організатори).

До участі в організації Конкурсу можуть долучатися партнери (громадські організації, приватні юридичні компанії, заклади вищої освіти та інші), на підставі рішення Голови Всеукраїнського організаційного комітету.

1.2. Основна мета Конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

1.3. Учасником Конкурсу може стати кожен учень закладу загальної середньої освіти України віком до 18 років.

1.4. Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

· Молодша група. Індивідуальна робота (малюнки).

· Молодша група. Колективна робота (малюнки).

· Середня група. Індивідуальна робота (малюнки).

· Середня група. Колективна робота (малюнки).

· Старша група. Індивідуальна робота (малюнки).

· Старша група. Колективна робота (малюнки).

· Старша група. Індивідуальна робота (міні-комікси).

· Старша група. Індивідуальна робота («меми» - гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

1.5. До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 11 до 14 років; до старшої групи - від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2021 року).

1.6. Конкурс проходить на території України з 25 січня по 30 червня 2021 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора