Зі святом 8 Березня!

Дата: 06.03.2021 14:14

Шановні жінки Селищенської громади!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже  жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Від всієї душі бажаю Вам здоров’я, кохання, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Щоб кожен день Вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у Вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій – нехай Вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить Вас і кого любите Ви.

З повагою сільський голова                                       Анатолій ПАРХОМЕНКО