Актуальна інформація відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Селищенської сільської ради

Дата: 23.02.2021 11:08

Шановні жителі Селищенської громади!

Наразі ми з вами проходимо ще одну сходинку реорганізації нашого життя. Маємо зміни, які передбачає реформа адміністративно-територіального устрою.

Розподіл Черкащини на 4 райони, як це вплине на громадян?

Це питання турбує всіх жителів громади, зокрема пільговиків, малозабезпечені сім'ї, вразливі категорії громадян нашої громади.

Просимо вашого розуміння та хочемо вас завірити, людям не потрібно їхати до м.Звенигородки.  Децентралізація передбачає якраз наближення послуг у громаді.

У нашій Селищенській територіальній громаді є Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться в м.Корсунь-Шевченківський, в с.Селище - відділ з надання соціальних послуг, по селах працюють старости, які зроблять все, щоб вам надати необхідну допомогу.

В ЦНАПі  ви зможете отримати всі необхідні витяги, довідки і документи економлячи ваш час і кошти на проїзд.

Виконавчий комітет Селищенської сільської ради.