Відбувся районний дистанційний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» серед учнівської молоді Селищенської ОТГ

Дата: 09.12.2020 15:49

Фото без описуЗ метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації  проведено районний дистанційний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

У номінації «Зразки традиційних іграшок (ляльки, фігурки людей, тварин, птахів (так звані образотворчі іграшки), дзиґи, кулі, коні-качалки, калатала, тарахкала, деркачі, брязкальця, фуркала, вітрячки (так звані технічні, техніко-механічні іграшки) меблі, посуд» переможцями стали – учні 5 класу Квітчанського НВК, класний керівник Шпунтенко Л.В.,робота лялька-мотанка «Берегиня» та учениця 7 класу Черепинського НВК Степанова Ілона, робота лялька-мотанка «Україночка».

У номінації «Копії стародавніх іграшок, збережених в родинах протягом декількох поколінь» переможцем став Тараненко Вадим, учень 4 класу Селищенського ЗЗСО I-III ступенів, робота «Коза-Дереза».

У номінації «Предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції» перемогла Пилипенко Карина, учениця 7 класу Сухинівського ЗЗСО
I-III ступенів – робота «Оберіг домашнього затишку».

У номінації «Сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір» і виготовлені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва, елементів різьблення, вишивки, декоративного розпису, плетення, ткацтва тощо» переможцями стали – Баращук Карина, учениця 6 класу Завадівського НВК, робота «Український сувенір».

У номінації «Сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку, виготовлені спільно з батьками та родичами за давніми родинними традиціями (з приміткою «Скарбничка родинної творчості»)» переможецем стала Василенко Марія, учениця 9 класу Сухинівського ЗЗСО I-III ступенів, робота «Сестрички Мотрійки».

Найактивнішими учасниками конкурсу стали учні 3-го і 5-го класів  Сухинівського ЗЗСО I-III ступенів: Чорноус Ігор, Кавіцький Олег, Коваленко Станіслав, Донець Тимофій.

Відділ освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді і спорту Селищенської ОТГ щиро вітає всіх переможців і учасників районного дистанційного етапу всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» і бажає нових творчих ідей, цікавих рішень та впевненості у досягненні мети на мистецькому шляху!

За інформацією відділу освіти,

охорони здоров’я, культури,