Районний дистанційний етап Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція» серед учнівської молоді Селищенської ОТГ

Дата: 02.12.2020 16:19

Фото без описуКонкурс проводився дистанційно по закладах загальної середньої освіти Селищенської ОТГ з метою  пропаганди серед учнівської молоді руху за збереження хвойних дерев; розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь і навичок учнів по виготовленню новорічних подарунків, новорічно-різдвяних композицій, виробів, які символізують та відображають місцеві різдвяно-новорічні дійства, новорічно-різдвяну флористику; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.Загалом було представлено 14 робіт.

Переможцями конкурсу у номінаціях стали

«Стилізована ялинка» - учні 5-го класу Сухинівського ЗЗСО I-III ступенів,класний керівник Руденко С.М.

«Новорічна композиція» - учень 1-го класу Заболотній Олег Квітчанського НВК.

«Новорічний вінок» - учень 1-го класу Твердохліб Олександр Квітчанського НВК.

«Сюжетна композиція» - учень 4-го класу Тараненко Вадим Селищенського ЗЗСО I-III ступенів.

«Стилізована ялинка» - учениця Квітчанського НВК Ільїна Вероніка.

Особливо хотілось відмітити найактивніших учасників:

• Нешко Інна – учениця Завадівського НВК;
  • Мельник Вероніка – учениця Завадвського НВК;
  • Баранчук Катерина - учениця 6 класу Завадівського НВК;
  •  Цибульський Владислав - учень 3 класу Селищенського ЗЗСО I-IIIст;
  • Собченко Єлизавета- учениця 2 класу Селищенського ЗЗСО I-IIIст.;
  • ЖеребкоДаша,учениця - 5 класу Селищенського ЗЗСО I-III ст.;
  • 5 клас Сухинівського ЗЗСО I-III ступенів, класний керівник Руденко Світлана Михайлівна, які  представили найбільше творчих робіт.

Роботи переможців будуть направлені до  участі в обласному етапі конкурсу. Найщиріші вітання переможцям!

За інформацією відділу освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді і спорту Селищенської ОТГ.