Українська мова, українське слово

Дата: 18.10.2017 16:17

Фото без описуУкраїнська мова, українське слово - все це змалечку зароджується в маленьких душах українців через мамину колискову, через святкові обрядові пісні.

І тому не дивно, що ми плекаємо співочу націю  і в стінах нашої школи. Напередодні Свята Покрови у Селищенському НВК відбувся традиційний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні «Червона калина». Учні представляли свої номери в різних номінаціях : хоровий спів, ансамблі та вокальні номери. Кожен виступ  був неповторний і артистично оранжерований  самими учнями. Глядачі, з числа самих учнів, батьків і учителів бурхливими оплесками вітали кожен виступ.

Козацькому роду – нема переводу. Буде пісня – буде народ. Буде  народ - буде міцна держава.