У селі Селище відсвяткували День захисника України, День Українського Козацтва й Покрову Пресвятої Богородиці.

Дата: 17.10.2017 16:00

Фото без описуОрганізаторами заходу виступили представники Селищенської громади, сільського будинку культури, педагогічного колективу, учні Селищенського НВК, які підготували  цікаве дійство для односельців, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, цілісності України й традицій Українського народу.

З привітальним словом до учасників урочистостей звернулась сільський голова Галина Рябошапка.

Учасники свята, одягнені в українські національні костюми, презентували концерт присвячений славетній історії Українського Козацтва.

Захід супроводжувався піснями та танцями. Слід відзначити аматорський ансамбль «Любава», дитячий ансамбль «Козачата», Миколу Радчука, Віку Жуган, Тамару Назаренко, Галину Рокосуєву та інших, які приємно вразили своїми виступами та подарували незабутні враження.