Шановні підприємці Селищенської громади!

Дата: 06.09.2020 09:08

Фото без опису    З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі.                                              Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму.

З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в самих різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей.

Тож нехай повняться ряди успішних підприємців, які відчувають нерозривне єднання особистих та громадських інтересів, підприємців, які намагаються реалізувати свій потенціал для загальної користі. Тих, хто не зупиняється на досягнутому, будує свою справу з перспективою, реалізує цікаві соціальні проєкти.

Висловлюю щиру подяку за наполегливу працю, активну громадянську позицію та ініціативність.

Нехай  мир, добробут і злагода будуть у кожному домі, у кожній сім’ї. Нових трудових здобутків вам в ім’я розквіту та на благо України!

З повагою

сільський голова                                                                                  Галина РЯБОШАПКА