Звернення Селищенського сільського голови Галини Рябошапки.

Дата: 17.04.2020 11:20

Шановні жителі та гості СЕЛИЩЕНСЬКОЇ ОТГ!

Напередодні Великодніх свят звертаюсь  до кожного з Вас.  Прошу протягом святкових днів та вихідних залишатись вдома.
Багатьом із Вас непросто прийняти обставини, які змінюють формат великого свята.
Але представники різних конфесій запевняють: незалежно від того, перебуватимете Ви вдома, чи біля стін храму, все одно лунатиме: «Христос Воскрес! –Воістину Воскрес!». Частування не втратять своєї ритуальності, якщо проголосити над ними сімейну молитву.
А Бог прийде до всіх, хто вірує в його воскресіння і  залишається з чистими думками та сумлінням.
Якою б усталеною не була уява про свято, можна її змінити. Якщо ширше дивитися на світ. І розуміти зміни, як частину нашого життя.
Ілюстрації Великодня цього року інші, але вони не применшують його величі!
Бажаю Вам духовного піднесення, здоров’я і терпимості.

Проведіть ці дні у єдності із собою та своєю сім’єю.
Залишайтеся вдома, але долайте відстані в телефонному чи онлайн-спілкуванні з рідними.
Піклуйтеся про безпеку, підтримуйте один одного у нових реаліях і вірте у власні сили!

Залишайтесь здоровими і нехай коронавірусна інфекція обійде нас стороною.

Зі святами вас!