Відбулось засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

Дата: 29.11.2019 11:35

25.11.2018 року о 10.00 у приміщенні Селищенської сільської ради відбулось засідання  комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення  під головуванням сільського голови Рябошапки Г.І. за участю:

- начальника відділу фінансів та бухгалтерського обліку Ружицької Л.М.;

- головного спеціаліста з юридичних питань Ляшенка В.В.;

- секретаря сільської ради Семивотос О.Л.;

- в.о. старости села Сухини Коломійця П.В.;

- спеціаліста І категорії з питань соціально-економічного розвитку громади Пилипей В.А.;

- спеціаліст ІІ категорії Мартієнко С.М.;

- дільничного офіцера  поліції  Корсунь-Шевченківського ВП Звенигородського ВП ГУНП  в Черкаській області Чибиряка Р.О.;

- начальника Корсунь-Шевченківського відділення Смілянського управління ГУ ДФС у Черкаській області Шевченка Т.В.

Під час засідання виступив Шевченко Т.В. щодо дотримання суб’єктами підприємницької діяльності вимог законодавства про працю України, обов’язковості укладення трудових договорів з найманими працівниками, вчасності і правильності сплати податків та зборів.

Також були визначені подальші плани роботи даної комісії.