День працівників сільського господарства

Дата: 22.11.2018 12:52

17 листопада з нагоди Дня працівників сільського господарства у приміщенні Селищенського будинку культури відбувся святковий концерт для всіх жителів громади. Зі словами поздоровлення до присутніх звернулась секретар сільської ради Семиволос О.Л. та директор школи Собченко С.П., яка вітала присутніх хлібом-сіллю. Вони висловили велику подяку працівникам сільського господарства за працю, відданість і любов до рідної землі та побажання подальших  успіхів, щедрих врожаїв на полях та присадибних  ділянка, мирного неба та хліба і до хліба на столі.

Для всіх присутніх з нагоди свята була організована цікава концертна програма (директор – Радчук М.І., художній керівник – Супрун О.А.), в якій взяли участь учасники художньої самодіяльності будинку культури, школи, вихованці дошкільної установи, які дарували хороший настрій та приємні враження.

Свято нікого не залишило байдужим та пройшло в дуже теплій обстановці.

Наостанок усіх присутніх пригощали запашним короваєм та смачними варениками.