Родинне свято в селі Тараща

Дата: 23.08.2018 13:36

Родина – це допоФото без описумога,  щире піклування та підтримка один одного у радості та скруті.

Село Тараща є яскравим  прикладом  такої  родини, адже всі жителі є  великою і дружною сім’єю.

Це село-родина, жителі якого зібралися у неділю 12 серпня  в центрі села, щоб разом  відзначити своє спільне родинне свято.

Голова Селищенської ОТГ  щиро вітала всіх присутніх з цим святом, розповіла, що зроблено за І півріччя та перспективи розвитку  Селищенської громади,  про пенсійну та медичну реформи, відповідала на запитання.

У ході подальшого святкування лунали пісні у виконанні народного колективу "Джерело" та ансамблю "Любава",солістів та дуетів, дитячих гуртків "Перепілочка" та "Зоряночка", читались вірші та гуморески.

На святі був присутній гість Васильченко М.Я.

Завершилось свято, як і годиться   у дружній родині, смачною кашею.

Здається, жодна людина на цьому святі не залишилась байдужою, всі дякували за змістовний концерт.

Цей день став чудовим і незабутнім для мешканців села і гостей.