Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Селищенської сільської ради

Дата: 23.05.2018 13:11

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Селищенська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно ( з 8.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 14.00, крім вихідних) у виконкомі Селищенської сільської ради за адресою: Корсунь-Шевченківський район, село Селище, вул.Центральна, 17 , а також на сайті Селищенської сільської ради.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Селищенської сільської ради прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування.