«Свіча пам’яті»

Дата: 28.11.2017 13:41

Фото без описуОкраєць хліба на столі-це найсмачніший запах в світі…

Саме цими словами розпочала  лінійку директор НВК Собченко С.П., звертаючись до дітей школи з нагоди відзначення роковин голодомору 1932-1933 років.

Сьогодення все далі і далі відносить наше покоління від тих трагічних подій в історії українського народу. Але  залишається гірким відголоском  у душах українців. Про те, ми, педагоги щороку нагадуємо нашим учням, залучаємо їх до проведення заходів.

Свіча пам’яті, яку запалюють вони у своїх домівках на вікні, нагадує всим нам про померлих в роки геноциду. Ми  виховуємо наше покоління на засадах патріотизму, відданості Батьківщині і закликаємо плекати її, збагачувати добрими ділами, пам’ятати історію. Бо хто не знає минулого - той не вартий майбутнього.