Новини з життя Селищенського НВК

Дата: 12.10.2017 11:09

Фото без описуЄ в селі куточок куди хочеться повертатися знов і знов. З цим місцем пов’язані наші спогади і сподівання на майбутнє. Це школа. В ній кожен день особливий, тому що життя вирує, не стоїть на місці.

Безперервний процес навчання урізноманітнюється постійними виховними заходами. Вересневий місяць запам’ятався багатою і творчою виставкою до свята врожаю та квітів.

Позитиву у шкільне життя внесла зустріч з пенсіонерами-педагогами з нагоди професійного дня Працівників освіти. Приємним подарунком усім працівникам школи та  мудрим педагогам-пенсіонерам стали вітання від першокласників та одинадцятикласників. Цього ж дня пролунали вітання усім працівникам школи і для працівників дитячої установи «Веселка» з нагоди дня Вихователя.