В Селищенському НВК відзначили День Революції Гідності

Дата: 23.11.2017 11:02

Фото без описуЖиття школи  знову завирувало після тижневих канікул. І учнів захопив вир подій, заходів, які для них готують педагоги.

Приємно визнати те, що учні завжди проявляють зацікавленість та беруть активну участь у їх проведенні.

Ми живемо в епоху змін. Наші діти виховуються на кращих прикладах патріотизму і любові до Батьківщини.

Цей день,21 листопада – День Революції Гідності, не залишив жодного учня байдужим. Після проведених заходів кожен зміг відчути свою причетність до змін,що відбуваються  в державі. Флешмоб, який об’єднав величезним колом усіх учасників навчального процесу,  символізував єдність нашої держави. Була і хвилина мовчання, яка змусила згадати загиблих на Майдані та в зоні АТО.

А на лінійці,з цієї нагоди,біля виставки,учні пильно слухали повідомлення про події 2014 р.,які залишать слід не тільки в історії нашої країни, а і в їхніх дитячих серцях.