СЕЛИЩЕНСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА ГОСТИННО ЗАПРОШУЄ

Дата: 27.10.2017 10:37

Селищенська сільська бібліотека розпочала своє існування за офіційними документами у 1951 році.

Це духовна скарбниця, інформаційний, просвітницький та культурний центр села.

До послуг користувачів – книжковий фонд, який налічує близько 7400 примірників документів, сформований і збережений не одним поколінням працівників бібліотеки.

Кожного року бібліотека обслуговує 750 читачів, яким видається 15000 примірників документів. Двері бібліотеки гостинно відчинені для різних категорій читачів.

Основний напрям роботи – це робота з дітьми. Для них систематично проводяться екскурсії, бесіди, години духовності, літературні години, краєзнавчі посиденьки, мистецькі вернісажі.

При сільському будинку культури і бібліотеці працює клуб «Берегиня», змістом якого є вивчення та збереження народних традицій, обрядів, інших добрих справ, популяризація літератури з народознавства, історії рідного краю, його культури, цікаві зустрічі зі старожилами та народними умільцями.

Сільська бібліотека приймає участь у всіх заходах, які проходять у селі Селище. Найтісніші зв’язки зі школою.

Шановні жителі громади та гості, запрошуємо Вас до нашої бібліотеки, яка знаходиться в сільському будинку культури, тут ви знайдете книги до смаку: історичні, фантастичні, публіцистичні, детективні, романтичні, краєзнавчі, наукові та інших жанрів.

Двері бібліотеки гостинно відчинені для читачів щоденно. Вихідні дні: субота та неділя.

Завітайте до нас і Ви не пошкодуєте. Завжди раді зустрічі з Вами.

Інформацію надала завідувач сільської бібліотеки Бірюкова Віра Дмитрівна.