В громаді відзначили День працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2017 10:23

Фото без описуЗа традицією з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства у Селищенській об’єднаній територіальній громаді відбулося свято,  на якому зібралися хлібороби, тваринники, механізатори, виробники сільгосппродукції, управлінці галузі та почесні ветерани професії.

Представників галузі сільського господарства Селищенської об’єднаної територіальної громади  привітала голова сільської ради Рябошапка Галина Іванівна.

Піснями, танцями, музичними композиціями вітали працівників сільського господарства колективи наших Будинків культури.

Ми складаємо щиру подяку всім працівникам, чия життєва дорога пов’язана із хліборобством і тваринництвом, всім чия праця, знання і досвід забезпечують високі результати роботи сільського господарства!

Зі святом Вас, трудівники села!